Vald anläggning:
Telefon: 0140-694 00
Öppet idag: Bilhall 09.00 - 18.00
Alla öppettider

Öppettider och kontaktinfo

Administration

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Magnus Skobe

Ägare & Koncernchef

 magnus.skobe@skobes.se

Personlig presentation »

Tobias Skobe

Ägare & Servicemarknadsansvarig

 tobias.skobe@skobes.se

Personlig presentation »

Daniel Hansson

VD Moderbolaget

 0140-694 60

 daniel.hansson@skobes.se

Personlig presentation »

Alexandra Skobe

Ekonomichef

 0140-694 70

 alexandra.skobe@skobes.se

Personlig presentation »

Håkan Hornbrinck

Marknadschef

 hakan.hornbrinck@skobes.se

Personlig presentation »

Magnus Lago

Marknadschef Ford

 0141-22 75 51

 magnus.lago@skobes.se

Personlig presentation »

Joanna Wännerstam

Marknadssamordnare

 0140-694 18

 joanna.wannerstam@skobes.se

Personlig presentation »

Anna Ljungqvist

Marknadssamordnare

 0140-694 14

 anna.ljungqvist@skobes.se

Personlig presentation »

Fredrik Strömberg

Servicemarknadsassistent

 0490-695 06

 fredrik.stromberg@skobes.se

Personlig presentation »

Mats Kjäll

Processutveckling

 0150-733 13

 mats.kjall@skobes.se

Personlig presentation »

Toivo Pöyliö

HR-specialist

 0140-694 19

 toivo.poylio@skobes.se

Personlig presentation »

Per Holmstrand

Miljö & Kvalitetsansvarig

 0490-695 37

 per.holmstrand@skobes.se

Personlig presentation »

Emelie Karlsson

Växel / Administration

 0490-695 32

 emelie.karlsson@skobes.se

Personlig presentation »

Erika Gardelin

Växel / Administration

 0490-695 04

 erika.gardelin@skobes.se

Personlig presentation »

Sofia Johansson

Växel /Administration (Föräldraledig)

 0490-695 26

 sofia.johansson@skobes.se

Personlig presentation »

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik