Vald anläggning:
Telefon: 0140-694 00
Öppet idag: Bilhall 09.00 - 18.00
Alla öppettider

Öppettider och kontaktinfo

Ledning

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Magnus Skobe

Ägare & Koncernchef

 magnus.skobe@skobes.se

Personlig presentation »

Tobias Skobe

Ägare & Servicemarknadsansvarig

 tobias.skobe@skobes.se

Personlig presentation »

Daniel Hansson

VD Moderbolaget

 0140-694 60

 daniel.hansson@skobes.se

Personlig presentation »

Alexander Forss

VD Skobes Bil Nord (Nyköping, Katrineholm och Flen)

 alexander.forss@skobes.se

Personlig presentation »

Håkan Hornbrinck

Marknadschef

 hakan.hornbrinck@skobes.se

Personlig presentation »

Cornelius Passchier

VD Skobes Bil Öst (Västervik, Vimmerby, Oskarshamn, Högsby och Kisa)

 cornelius.passchier@skobes.se

Personlig presentation »

Niklas Johansson

VD Skobes Bil Mitt (Tranås, Motala och Vetlanda)

 niklas.johansson@skobes.se

Personlig presentation »

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik