Sök Meny

Administration

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Alexandra Skobe

Ekonomichef

0140-694 70

alexandra.skobe@skobes.se

Personlig presentation

Håkan Hornbrinck

Marknadschef

hakan.hornbrinck@skobes.se

Personlig presentation

Magnus Lago

Marknadschef Ford

0141-22 75 20

magnus.lago@skobes.se

Personlig presentation

Anna Ljungqvist

Marknadssamordnare

0140-694 14

anna.ljungqvist@skobes.se

Personlig presentation

Joanna Wännerstam

Marknadssamordnare

0140-694 18

joanna.wannerstam@skobes.se

Personlig presentation

Filip Ceder

Försäljningschef Begagnat

0141-22 75 19

filip.ceder@skobes.se

Personlig presentation

Fredrik Strömberg

Servicemarknadsassistent

0490-695 06

fredrik.stromberg@skobes.se

Personlig presentation

Carolina Svennberg

Kundtjänstansvarig

0490-695 32

carolina.svennberg@skobes.se

Personlig presentation

Jonna Nilsson

Växel / Administration

0490-695 26

jonna.nilsson@skobes.se

Personlig presentation

Lena Gerths

Växel / Administration

0490-695 04

vaxel@skobes.se

Personlig presentation

Rebecka Bertilsson

Föräldraledig | Växel / Administration

0490-695 26

rebecka.bertilsson@skobes.se

Personlig presentation

Daniel Hansson

VD Skobes Bil Moderbolag

0140-694 60

daniel.hansson@skobes.se

Personlig presentation

Tobias Skobe

Ägare / Servicemarknadsansvarig

tobias.skobe@skobes.se

Personlig presentation

Magnus Skobe

Ägare / Koncernchef

magnus.skobe@skobes.se

Personlig presentation

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår
FAQ

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik