Vald anläggning:
Telefon: 0150-733 00
Öppet idag: Bilhall 09.00 - 18.00
Alla öppettider

Öppettider och kontaktinfo

Verkstad

Har Ni ingen personlig servicetekniker så går det bra att ringa vår växel så hjälper de Er att bli kopplad till rätt person.

Växelnummer: 0150-733 00

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Kristian Nyström

Servicechef / Kundrelationsansvarig

 0150-733 30

 kristian.nystrom@skobes.se

Personlig presentation »

Andreas Andersson

Volvotekniker

 0150-733 67

 andreas.andersson@skobes.se

Personlig presentation »

Fredrik Eriksson

Volvotekniker

 0150-733 68

 fredrik.eriksson@skobes.se

Personlig presentation »

Jimmy Alexandersson

Volvotekniker

 0150-733 63

 jimmy.alexandersson@skobes.se

Personlig presentation »

Niclas Mokvist

Volvotekniker

 0150-733 60

 niclas.mokvist@skobes.se

Personlig presentation »

Tommy Vestberg

Volvotekniker

 0150-733 34

 tommy.vestberg@skobes.se

Personlig presentation »

Rakel Sönnerfors

Volvotekniker

 rakel.sonnerfors@skobes.se

Personlig presentation »

Peter Lundström

Tekniker Volvo / Renault

 0150-733 66

 peter.lundstrom@skobes.se

Personlig presentation »

Kim Gustafsson

Renaulttekniker

 0150-733 36

 kim.gustafsson@skobes.se

Personlig presentation »

Jonatan Roos

Renaulttekniker

 0150-733 38

Personlig presentation »

Kenneth Pettersson

Interntekniker / Tankaansvarig

 0150-733 61

 kenneth.pettersson@skobes.se

Personlig presentation »

Jerry Lindholm

Kundcenter Ford / Renault

 0150-733 31

 jerry.lindholm@skobes.se

Personlig presentation »

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik