Vald anläggning:
Telefon: 0140-694 00
Öppet idag: Bilhall 09.00 - 18.00
Alla öppettider

Öppettider och kontaktinfo

Verkstad

Har Ni ingen personlig servicetekniker så går det bra att ringa vår växel så hjälper de Er att bli kopplad till rätt person.

Växelnummer: 0140-694 00

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Robert Lundqvist

Tekniker Volvo / Renault

 0140-694 82

 robert.lundqvist@skobes.se

Personlig presentation »

Adam Andersson

Fordtekniker

 0140-694 33

 adam.andersson@skobes.se

Personlig presentation »

Henrik Nors

Fordtekniker

 0140-694 32

 henrik.nors@skobes.se

Personlig presentation »

Kim Holsö

Fordtekniker

 0140-694 86

 kim.holso@skobes.se

Personlig presentation »

Jimmy Josefsson

Tekniker

 0140-694 83

 jimmy.josefsson@skobes.se

Personlig presentation »

Lennart Harrysson

Tekniker

Personlig presentation »

Xaver Laukant

Tekniker

 0140-694 85

 xaver.laukant@skobes.se

Personlig presentation »

Svante Karlsson

Teamleader VPS / Andon

 0140-694 45

 svante.karlsson@skobes.se

Personlig presentation »

Thomas Mikkelsen

Verkstadscoach

 

 thomas.mikkelsen@skobes.se

Personlig presentation »

Bo Sundeborn

Verkstadschef

 0140-694 44

 bo.sundeborn@skobes.se

Personlig presentation »

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik