Vald anläggning:
Telefon: 0490-695 00
Öppet idag: Bilhall 12:00-15:00
Alla öppettider

Öppettider och kontaktinfo

Verkstad

Har Ni ingen personlig servicetekniker så går det bra att ringa vår växel så hjälper de Er att bli kopplad till rätt person.

Växelnummer: 0490-695 00

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Staffan Källmark

Servicechef / Kundrelationsansvarig

 0490-695 38

 staffan.kallmark@skobes.se

Personlig presentation »

Peter Hellström

Verkstadscoach

 0490-695 08

 peter.hellstrom@skobes.se

Personlig presentation »

Tomas Karlsson

Verkstadscoach

 0490-695 42

 tomas.karlsson@skobes.se

Personlig presentation »

Joakim Sandberg

Personlig Servicetekniker
Ford / Volvo

 0490-695 41

 joakim.sandberg@skobes.se

Personlig presentation »

Fredrik Karlsson

Personlig Servicetekniker
Renault / Dacia / Volvo

 0490-695 43

 fredrik.karlsson@skobes.se

Personlig presentation »

Edvin Sandberg

Personlig Servicetekniker
Renault / Dacia / Volvo

 0490-695 12

 edvin.sandberg@skobes.se

Personlig presentation »

Kim Karlsson

Personlig Servicetekniker
Volvo

 0490-695 10

 kim.karlsson@skobes.se

Personlig presentation »

Abbas Almassi

Personlig Servicetekniker
Volvo

 0490-695 47

 abbas.almassi@skobes.se

Personlig presentation »

Oskar Gerths

Personlig Servicetekniker

 0490-695 34

 oskar.gerths@skobes.se

Personlig presentation »

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik