Information Covid-19 - Av omtanke om din och vår hälsa har vi infört extra försiktighetsåtgärder för att ditt besök hos oss ska kännas så tryggt som möjligt. Läs mer här

Sök Meny

Våra säljare Motala

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Jens Bergengren

Försäljningschef

0141-22 75 21

jens.bergengren@skobes.se

Personlig presentation

Cecilia Gardell

Säljare Ford och begagnat

0141-22 75 27

cecilia.gardell@skobes.se

Personlig presentation

Dick Berg

Säljare Volvo / Renault /Dacia och begagnat

0141-22 75 25

dick.berg@skobes.se

Personlig presentation

Magnus Lago

Marknadschef Ford

0141-22 75 20

magnus.lago@skobes.se

Personlig presentation

Fredrik Larsson

Säljare Volvo / Renault /Dacia och begagnat

0141-22 75 22

fredrik.larsson@skobes.se

Personlig presentation

Håkan Fransson

Säljare Volvo / Renault /Dacia och begagnat

0141-22 75 24

hakan.fransson@skobes.se

Personlig presentation

Jacob Erdenstam

Säljare Volvo / Renault /Dacia och begagnat

0141-22 75 26

jacob.erdenstam@skobes.se

Personlig presentation

Milan Kosovic

Begagnatansvarig / Säljare Volvo / Renault / Dacia

0141-22 75 28

milan.kosovic@skobes.se

Personlig presentation

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår
FAQ

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik