Information Covid-19 - Av omtanke om din och vår hälsa har vi infört extra försiktighetsåtgärder för att ditt besök hos oss ska kännas så tryggt som möjligt. Läs mer här

Sök Meny

Våra säljare i Nyköping

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Jonathan Hartzell

Säljare Volvo / Begagnat

0155-752 21

jonathan.hartzell@skobes.se

Personlig presentation

Anders Moström

Begagnatansvarig / Säljare Volvo / Renault / Dacia

0155-752 22

anders.mostrom@skobes.se

Personlig presentation

Jonas Wassberg

Företagsförsäljning Volvo och begagnat

0155-752 20

jonas.wassberg@skobes.se

Personlig presentation

Ali Mozil

Säljansvarig Ford

0155-752 23

ali.mozil@skobes.se

Personlig presentation

Mathias Hansen

Märkesansvarig Renault

0155-752 25

mathias.hansen@skobes.se

Personlig presentation

Robert Ohlson

Transportbilsansvarig Ford

0155-752 27

robert.ohlson@skobes.se

Personlig presentation

Emelie Bergman

Hallvärdinna / Tankaansvarig / Tvätta

0155-752 24

emelie.bergman@skobes.se

Personlig presentation

Karzan Ahmed

Försäljningschef

0155-752 19

karzan.ahmed@skobes.se

Personlig presentation

Jerry Thörn

VD Skobes Bil Nord AB
Platschef (Nyköping)

0155-752 11

jerry.thorn@skobes.se

Personlig presentation

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår
FAQ

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik