Våra säljare i Nyköping

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Qendrim Shala

Säljare Volvo och begagnat

0155-752 26

qendrim.shala@skobes.se

Personlig presentation

Jonathan Hartzell

Säljare Volvo / Renault och begagnat

0155-752 21

jonathan.hartzell@skobes.se

Personlig presentation

Anders Moström

Tf. försäljningschef

0155-752 22

anders.mostrom@skobes.se

Personlig presentation

Andreas Eriksson

Säljansvarig Renault / Säljare Dacia och begagnat

0155-752 18

andreas.eriksson@skobes.se

Personlig presentation

Jonas Wassberg

Säljare Volvo och begagnat

0155-752 20

jonas.wassberg@skobes.se

Personlig presentation

Roxana Guillén

Säljare Volvo/ Begagnat

0155-75223

Roxana.guillen@skobes.se

Personlig presentation

Robert Ohlson

Transportbilsansvarig

0155-752 27

robert.ohlson@skobes.se

Personlig presentation

Emelie Bergman

Hallvärdinna / Tankaansvarig / Tvätta

0155-752 24

emelie.bergman@skobes.se

Personlig presentation

Jerry Thörn

VD Skobes Bil Nord AB
Platschef (Nyköping)

0155-752 11

jerry.thorn@skobes.se

Personlig presentation

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik