Vald anläggning:
Telefon: 0155-752 00
Öppet idag: Bilhall 09.00 - 18.00
Alla öppettider

Öppettider och kontaktinfo

Våra säljare i Nyköping

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Jerry Thörn

VD Skobes Bil Nord AB
Platschef (Nyköping)

 0155-752 11

 jerry.thorn@skobes.se

Personlig presentation »

Anders Moström

Begagnatansvarig / Säljare Volvo / Renault / Dacia

 0155-752 22

 anders.mostrom@skobes.se

Personlig presentation »

Dante Tung Do

Företagsförsäljning Volvo och begagnat

 0155-752 26

 dantetung.do@skobes.se

Personlig presentation »

Jonas Wassberg

Företagsförsäljning Volvo och begagnat

 0155-752 20

 jonas.wassberg@skobes.se

Personlig presentation »

Karzan Ahmed

Företagsförsäljning Volvo och begagnat

 0155-752 19

 karzan.ahmed@skobes.se

Personlig presentation »

Ali Mozil

Säljansvarig Ford

 0155-752 23

 ali.mozil@skobes.se

Personlig presentation »

Robert Ohlson

Transportbilsansvarig Ford

 0155-752 27

 robert.ohlson@skobes.se

Personlig presentation »

Jonathan Hartzell

Säljare Renault / Dacia och begagnat

 0155-752 21

 jonathan.hartzell@skobes.se

Personlig presentation »

Felicia Gillström Steiner

Säljare Ford / Volvo / Begagnat

 0155-752 18

 felicia.gillstrom.steiner@skobes.se

Personlig presentation »

Emelie Bergman

Hallvärdinna / Tankaansvarig / Tvätta

 0155-752 24

 emelie.bergman@skobes.se

Personlig presentation »

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik