Vald anläggning:
Telefon: 0383-596 00
Öppet idag: Bilhall 11:00-14:00
Alla öppettider

Öppettider och kontaktinfo

Verkstad

Har Ni ingen personlig servicetekniker så går det bra att ringa vår växel så hjälper de Er att bli kopplad till rätt person.

Växelnummer: 0383-596 00

Kontakta oss så hjälper vi dig!

Roger Sixtensson

Verkstadschef
Kundrelationsansvarig

 0383-596 20

 roger.sixtensson@skobes.se

Personlig presentation »

Srdjan Suvejkic

Verkstadscoach

 0383-596 27

 srdjan.suvejkic@skobes.se

Personlig presentation »

Linus Gustafsson

Volvotekniker

 0383-596 16

 linus.gustafsson@skobes.se

Personlig presentation »

Philip Karlsson

Volvotekniker

 0383-596 10

 philip.karlsson@skobes.se

Personlig presentation »

Tobias Lundvall

Volvotekniker / 5-Direkt

 0383-596 25

 tobias.lundvall@skobes.se

Personlig presentation »

Victor Ekström

Volvotekniker

 0383-596 18

 victor.ekstrom@skobes.se

Personlig presentation »

Anton Sten

Fordtekniker

 0383-596 07

 anton.sten@skobes.se

Personlig presentation »

Jimmy Zackrisson

Renaulttekniker

 0383-596 02

 jimmy.zackrisson@skobes.se

Personlig presentation »

Staffan Ottosson

Renaulttekniker

 0383-596 15

 staffan.ottosson@skobes.se

Personlig presentation »

Simon Teglert

Personlig Servicetekniker

 0383-596 08

 simon.teglert@skobes.se

Personlig presentation »

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår

Hej!

Det verkar som det är första gången du besöker vår hemsida.

Då är du varmt välkommen till Skobes, som är det självklara valet för det totala bilägandet. Förutom att vi säljer nya och begagnade bilar, erbjuder vi även biluthyrning, prisvärd bilvård samt bilverkstad och däck mm!

Välj ort nedan:

  • Flen
  • Högsby
  • Katrineholm
  • Kisa
  • Motala
  • Nyköping
  • Oskarshamn
  • Tranås
  • Vetlanda
  • Vimmerby
  • Västervik